Robertas Daskevičius
Photography

apie mane

Myliu laisvę, todėl esu laisvai samdomas.
Jaučiu aistrą skaniam ir subtiliai pateiktam maistui.
Noriai leidžiuosi į netikėtas tolimas ir artimas keliones.
Dievinu vandenį ir tai, ką jis leidžia sukurti.
Branginu tikrus jausmus.
Visada ieškau tos vienintelės akimirkos.
Nesustoju, kol nerandu.

Gyvenu Vilniuje, tačiau fotografija nuneša mane į tolimiausias pasaulio vietas. Esu fotografavęs įvairius projektus Vakarų Europos sostinėse ir pietų kurortuose, JAV didmiesčiuose, Azijoje bei tolimose Prancūzijos Polinezijos salose.

Specializuojuosi maisto ir gyvenimo būdo fotografijoje. Dirbu su didžiausiais Lietuvos picerijų, maitinimo įstaigų tinklais, populiariais moderniais restoranais, desertų ir šokolado gamintojais.
Nuo 2017 metų pasiryžau savo asmeniniam maisto fotografijos projektui „52 kartai“. Apsilankykite!
2015 metais pradėjau dėstyti fotografijos Kauno Vienožinskio kolegijoje fotografijos katedroje.

Mano kurtas nuotraukas galite rasti:
Asmeniniame projekte “52kartai”
Knygoje “Balansas”. Skanaus maisto ir sveikos gyvensenos idėjos aktyviems žmonėms.
Knygoje “7 ingredientai” (geriausia kulinarinė knyga Lietuvoje ir antra geriausia kulinarine knyga Rytų Europoje – tarptautiniai apdovanojimai „Gourmand World Cookbook Awards 2013“)
Knygoje “7 ingredientai. Draugams”
Knygoje “7 ingredientai. Vaikams”
Kulinariniame žurnale “VMG” Nr.1 – Nr.9 (geriausias pasaulyje kulinarinis žurnalas – tarptautiniai apdovanojimai „World Gourmand Cookbook Awards 2014″, „World Gourmand Cookbook Awards 2015″ ir „World Gourmand Cookbook Awards 2016″)
Knygoje “VMG mokykla. Kulinarinis vadovėlis”
Knygoje “7 VMG sezonai”
Žurnaluose „Vestuvės.lt“, “Santuoka”, “Virtuvė Nuo… Iki…”, “Tekėk/už manęs”

Esu prisidėjęs ir filmavęs maistą televiziniams/interneto projektams: VMG laidos TV3, Delfi TV, Lrytas TV, Tiesioginės transliacijos; 2015 rudens sezonas su Ali Gadžijevu ir GARDU GARDU, 2016 rudens sezonas su Deivydu Praspaliausku ir GARDU GARDU, 2015 metų internetiniai video gardugardu.lt svetainei.
Nuo 2010 m. esu didžiausio Lietuvoje festivalio “Kino pavasaris” oficialus fotografas, fotografuoju renginius, pristatymus, kuriu specialius projektus – parodas.

Dirbu su profesionalia “Canon” įranga, naudoju tik fiksuoto židinio “Canon” L, Carl Zeiss Otus ir Schneider serijos objektyvus. Turiu tiek nešiojamą, tiek studijinę “Elinchrom” ir “Profoto” apšvietimo įrangą. Dirbu studijoje, taip pat su studijine įranga galiu fotografuoti lauko sąlygomis, kelionėse, klientų patalpose, restoranuose ir pan.